Gaziantep Gece Hayatı

Gaziantep şehri, bulunduğu bölgenin en kalabalık ve en dinamik nüfusuna sahip olmasından ötürü gündüz hareketli olduğu kadar gece de hareketlidir. Bulunduğu bölgeye göre çok gelişmiş olan Gaziantep’te gece hayatı anlamında bardan gece kulübüne, kafeden türkü bara kadar pek çok seçenek mevcut.

Sabaha kadar dans etmek isteyenler için en popüler mekân Deep Night Club. Dedeman Otel'in içinde yer alan mekânın kapasitesi 100 kişilik. Kırkayak Parkı karşısında yer alan SPR Pub Restoran da Avrupa stilinde eğlence arayanların tercihi oluyor. Sabaha kadar canlı müzik yapan adres ise Atatürk Bulvarı'ndaki Papirus Kafe.

Türkiye'nin birçok ünlü sanatçısının konser verdiği mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi'nde de güzel bir gece geçirebilirsiniz. Bu mekân hem hizmet anlamında hem de ortam anlamında nezih bir gece hayatı sunmaktadır. Gaziantep merkezinde bulunan bir diğer mekan olan Garaj Bar'a ise genellikle genç nüfus akın etmektedir. Sabah saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde doyumsuz bir gece yaşatır. Rock müzik dinlemek isteyenler Le Mia Verita'yı tercih edebilir. Bir diğer canlı müzik mekanı olan Meymeşk Bar'da tanıdık ses sanatçılarını görmek mümkün olabilir. Kaliteli servisi ile birçok insanın eğlence durağıdır. Zılgıt Cafe-Bar ise yöresel eğlence arayanlar için idealdir.