Odessa’da Gece Hayatı

Odessa-nightlife-tour-03.jpg

Odessa, şehrin kadife bir gecesine dalınca tamamen farklı bir hayat başlar. Bu hayat, Odessa kulüplerini sunan gece diskolarının flaşlarıyla aydınlanır gibidir. Odessa'daki gece kulüplerinde, eğlencenin çoğu saatte geldiği yorgun DJ'lerin derhal yenileri ile değiştirildiği, elektrik akımı gibi akın akan neon akımlarının yansımaları size tüm dertlerinizi ve yorgunluklarınızı unutturur. Odessa'daki gece hayatı heyecanlandırır ve kanın kaynamasını sağlar, denizin muhteşem iyot kokusu ile deniz kenarındaysanız kesinlikle kendinizi daha da iyi hissedersiniz.

Odessa gece kulüpleri geleneksel olarak yaz ve kış olarak yıl boyunca bölünmüştür. Yaz yani plaj kulüpleri denize yakın konumdadır. Şanslıysanız ve kutsal yaz sezonunda Odessa'da kalırsanız, sahilde güneşlenirseniz, hemen kulüp hayatının sarmalına girebilirsiniz.

Odessa'da, özellikle yaz mevsiminde kulüp yaşamı, sürekli olarak tam anlamıyla yerinde durmayan türdendir. Avrupa'da ve dünyanın dört bir yanında tanınmış DJ'ler sürekli olarak Güney Palmyra'ya gelir ve dans kültürünü Avrupa'dan daha iyi gelişmiş haliyle buraya taşırlar. Çoğunlukla yaz kulüpleri Arcadia'da bulunuyor. Bu avantajlı bir durum, çünkü burada bir kere bulunduğunuzda beğendiğiniz müziğe bağlı olarak her zevke uygun bir kulüp seçebilirsiniz. Veya bir kerede birden fazla kulüp değiştirirken vakit kaybı yaşamazsınız.

En popüler yerlerden biri olan Ibiza, Arcadia'nın tam kalbinde bulunmaktadır. Bu lilyumlarla süslü beyaz gece kulübü adını, Ibiza adasından yani dünyanın kumarhane başkenti olarak bilinen yerden almıştır. Kulüp adıyla tutarlıdır. Yaz aylarında, tanınmış DJ'ler ve pop yıldızları kalabalığı buraya toplamaktadır. Diskoda en harika müziği dinleyebilirsiniz. Giriş 50-100 grivna arasındadır.

Itaka kulübü daha muhafazakâr bir kulüptür. Yunan tarzında hizmet veren bu yer, sık sık pop yıldızlarının konserleri ve pop müzik seslerinin yükselişiyle ziyaretçilerini eğlendirir. Giriş 60-80 grivna arasındadır.

Amnezi, Arcadia'nın sağ kanadındadır. Dans etmeyi seven gençler için moda bir kulüptür. Gelişmiş dans müziği geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bununla birlikte, diğer plajlar da çok geride değildir ve gece kulübü şubeleri sadece Arcadia'da değildir.

Ostrow, Club Beach Resort Treasure Island'dadır. Odessa'nın gençleri ve konukları arasında oldukça popülerdir ve Kazantip'in hayranları için sadece ihtiyacınız olan şey Kazantip'tir. Müzik türleri arasında trans müzik ve ritim ve blues vardır. Bölgeye giriş 50 grivnadır.

Dolphin plajındaki Club Taboo, kendisini bir dans kulübü olarak tanımlamaktadır. Burada çeşitli tematik partiler düzenlenir ve bu organizasyonlarda çeşitli müziklerle doyasıya dans edebilirsiniz. Avrupa dans pistlerinin profesyonel DJ'leri ve konuk yıldızlarıyla da kulüpte karşılaşacaksınızdır.

Kış ziyaretinizde Odessa manzaralarını keşfettikten sonra kulüpte dinlenmek isterseniz, yıl boyu yeteri kadar açık olan kulüplerin merkezi her yaştan ve bütçeden ziyaretçi için uygundur. Zhukovsky Caddesi'ndeki Kaptan Morgan, Odessa'daki en uzun ve en popüler kulüpten biridir. Şehrin gençleri genellikle burada eğlenmektedir. İki katlı, büyük bir dans pisti ve özel bir atmosfere sahiptir. Giriş 40-60 grivna arasındadır ve kadınlar genellikle ücretsiz girebilirler. Kulüp günlerinde ünlü konuk DJ'ler durmadan çalışır ve kulüpte eğlence hiç bitmez.

Yorumlar

26 Haz 2022, Pazar - 02:23
Merhaba yazınız çok guzel Odessa daki rehber öğrenciler olarak yardımcı olabiliriz takıldığınız konularda bize yazabılırsınız, https://rehberodessa.com/

Vechernyaya, yo club kapanalı çok oldu yazı güncel değil. birçok club açıldı. Kışlık kapı girişleri kaliteli klublerde vip kartsız zorlaştı park residance vs.
.
Türkçe bildiği sürece herhangi Bir ÖĞRENCİ rehberle anlaşabilirsiniz.
mezun olmuş 30 yaşına gelmiş türkçe konuşamayan rehberlerden uzak durmanızda yarar var. face controlü önce kenddi geçebilen, rusçası iyi olan arkadaşlardan yardım alınız. sadece bizden değil herhangı bır kişiyle ankaşabılırsınız. geceleri özellikle hafta sonları acil durumlarda mesaj atabılırısınız.