Google+

Arama formu

21 Mart 2014,Cuma

"Tango bir danstan daha fazlasıdır, gerçek bir hikâyedir ve geceye aittir" diyor Forever Tango'nun yaratıcısı Arjantin doğumlu Luis Bravo.

Tango, parçalanıp dağılan Avrupa'daki ümitsiz yoksulluk yüzünden ondokuzuncu yüzyılın son 25 yılı boyunca evlerini terk etmek zorunda kalan binlerce erkek tarafından hayat verilen bir duygu, bir heyecan ve kültür. Bu insanlar, birçok Avrupa kentinden kalkan buharlı gemileri doldurarak talihlerini aramak üzere Amerika'ya giderken yanlarında tangoyu da götürdüler.

Forever Tango

1990'da San Diego'da gösterime başlayan Forever Tango, 1996 yılında San Francisco'da en iyi turne müzikali oldu. Bay Area Critics Birliği Ödülü'nü kazandı. 1997-98 yıllarında, 14 ay boyunca Broadway'de oynadı ve daha sonra Tony ve Drama Desk ödülleri adaylıklarıyla tekrar iki önemli gösteri için Broadway'e döndü. Amerika'yı baştan başa dolaşan Forever Tango dünya çapında da birçok gösteriyle tangoseverlerle buluştu.

Bu sene 9 haftalık şovuyla Broadway'e dönüş yapan Forever Tango sonsuzluğa doğru yaptığı yolculuğunda ilk kez İstanbul'a uğrayacak ve sonsuza kadar sürmesini isteyeceğiniz bu büyüleyici gece hafızanızdan asla silinmeyecek.

"Kesinlikle görülmeli!"
The LondonTimes

"Kaçırılmaması gereken bir gösteri!"
Entertainment Today

Detaylar ve biletler : http://www.zorlucenterpsm.com/web/62-468-1-1/zorlu_psm_-_tr/etkinlikler_...