Google+

Arama formu

Perth Dış Temsilcilikleri

Perth şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Near Train Station, The Fawzi Muslim Homestay, Ocean Reef Homestay güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Garden Studio, Perth Beachside Holiday House, Travillas. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Cosy easy access home near Perth CBD and Fremantle, The Quiet Family Getaway In Bassendean, Garden City Luxury Apt gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Hay Street Traveller's Inn, Planet Inn Backpackers, The Hive Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Perth aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Perth’te Türkiye’ye ait bir dış temsilcilik bulunmamaktadır. Ancak kent, T.C. Melburn Başkonsolosluğu’nun görev bölgesi içindedir.

T.C. Melburn Başkonsolosluğu

Telefon: +61 3 96 96 60 66

E-posta: consulate.melburn@mfa.gov.tr

Adres: Level 8, 24 Albert Road, South Melbourne Victoria 3205

İnternet sitesi: http://melburn.bk.mfa.gov.tr/

Uyarı: Türk Büyükelçiliği’nin sitesindeki resmi tatiller listesinde bulunan bazı tatil günlerinin sadece Türkiye’ye ait olduğu ve o günlerde sadece büyükelçiliğin kapalı olacağı unutulmamalıdır.


Perth Turları