Google+

Arama formu

Perth Festivalleri

Perth Festivalleri

Perth şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Near Train Station, The Fawzi Muslim Homestay, Ascot Comfort güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Garden Studio, Northwood Bed and Breakfast, Merridees Place. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Frangipani Villa Innaloo, Cosy easy access home near Perth CBD and Fremantle, The Quiet Family Getaway In Bassendean gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Planet Inn Backpackers, Hay Street Traveller's Inn, The Hive Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Perth aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Perth’te her yaştan ve her kesimden insana hitap eden çeşitli festivaller düzenlenmektedir. Yıl içinde binlerce insanın katıldığı bu festivaller aracılığıyla hem kent kültürünü özümseyebilir hem de halkın yaşayış tarzını yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Fremantle Winter Music Festival: Her yıl 16 Haziran’da düzenlenen bu müzik festivali Fremantle’ın birçok mekânında eş zamanlı olarak düzenlenmektedir. Yerel halk müziklerinden elektronik müziğe çeşitli sahnelere sahiptir.

The Brookfield Winter Lights Festival: Her yıl 20 - 30 Haziran tarihlerinde düzenlenen festival kent merkezindeki St. Georges Terrace’ta düzenlenmektedir. Brookfield Place’teki eski miras binaları her akşam saat 18.00 ila 23.00 arasında değişik renklerle göz kamaştırıcı bir şekilde aydınlatılmaktadır.

Perth International Arts Festival: Her yıl değişen tarihlere sahip festival 2019 yılında 8 Şubat - 13 Mart tarihleri arasında düzenlenecektir. Çeşitli programlara sahip festivalde ulusal ve uluslararası sanatçıların eserlerinin yanı sıra operadan dansa, tiyatrodan sinemaya birçok alanda gösterimler bulabilirsiniz.

Perth’s Autumn Festival: Kente sonbaharın gelişiyle kutlanan festivalde 50’den fazla etkinlik bulabilirsiniz. Perth halkıyla kaynaşmak ve topluluğun gizli hazinesini keşfetmek için harika bir festivaldir. Bisiklet, yürüyüş, yemek gibi çeşitli toplu etkinliklere katılabilirsiniz. 1 Mart ve 31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenir.

Uyarı: Her festivalin tarihi yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Perth Turları