Google+

Arama formu

Güney Kore’nin En Büyük Alışveriş Festivali: Korea Sale Festa

"2016-2018 Kore'yi Ziyaret Yılı" kapsamında turizm, alışveriş vb. alanlarda öne çıkan Kore’nin şimdiye kadarki en büyük alışveriş ve turizm festivali olan Korea Sale Festa, 29 Eylül tarihinde başladı ve 31 Ekim tarihine dek devam edecek. Ülkenin birçok yerinde farklı etkinlikler ve indirimli alışveriş imkânları vadeden festivalden hem Koreliler hem yabancılar yararlanabiliyor. Bunun yanı sıra yabancılar için özel indirimler de uygulanıyor. Festival kapsamında hediye kartları, hediye eşya, özel indirim kuponları, bedava kozmetik ürünleri ve daha birçok şey dağıtılıyor. İndirimler alışveriş, konaklama, ulaşım, eğlence, güzellik/sağlık, yiyecek/içecek gibi pek çok alanda geçerli. Dolayısıyla Güney Kore’ye gitmek için oldukça ideal bir zaman. Önemle altını çizmekte fayda var: 31 Ekim’e dek devam edecek festivalde, yabancılara özel çok sayıda ayrıcalık bulunuyor.

Güney Kore’nin En Büyük Alışveriş Festivali: Korea Sale Festa

Tüm bu indirimlere ek olarak festival kapsamında çeşitli etkinlikler de düzenleniyor. Bir K-Pop konseriyle açılan festival süresince 18 kültür ve sanat etkinliğinin yanı sıra farklı alanlarda düzenlenen 37 etkinlik daha gerçekleştiriliyor.
Festival kapsamında bazı oteller, uçak şirketleri, ulaşım araçları, restoranlar yurtdışından gelen kişiler için özel kampanyalar yapıyor.

Güney Kore’nin En Büyük Alışveriş Festivali: Korea Sale Festa-1

Bu arada Kore Turizm Organizasyonu’ndan temin edebileceğiniz K-Tour Card ile festival süresince ulaşımın yanı sıra çeşitli alanlarda özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. K-Tour Card, metro, otobüs, taksi vb. toplu taşıtlardaki ulaşımınızı tek kartla yapabilme imkanı tanıyor. Ayrıca alışveriş, yiyecek, konser gibi çeşitli alanlarda da özel indirim hakları sunuyor.

T-Card ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
T-Card’ı kullanabileceğiniz yerlerin listesi için tıklayınız
Korea Sale Festa kapsamında düzenlenen etkinlikler için tıklayınız.

Etiketler