Google+

Arama formu

Como Gölü’nde Alışveriş

Como Gölü şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Un terrazzo sul Sant Elia, Villa Aloysia güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Como Holiday S.Agostino, Quiet and charming apartment in the centre, Aria Como Center Suite. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Home, Modern Apartment Como, Como Bellevue gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz camping no-stress international, Cascina Respaù, Ostello Bello Lake Como tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Como Gölü aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Bir İtalya şehrinde olduğunuzu hatta bulunduğunuz bölgenin Milano’ya bağlı olduğunu hatırlatırsak, Como’dan alınacak şeylerin başında tekstil ürünleri gediğini söylemek mümkün. Modaya yön veren İtalyan tasarımcıların dükkânları ve butikleri bulunan Como’da kesinlikle ucuz olmayan ama son modayı takip eden hatta yön veren kıyafetler alışveriş için ilk tercihiniz olabilir.

Como ipeğiyle meşhur dolayısıyla buradan alacağınız, ipek ürünlerin Como’ya özel olduğunu bilmek onları hediye olarak daha çekici bulmanızı sağlayacaktır. Şüphesiz ki İtalya deyince aklımıza gelen ilk alışveriş ürünlerinden bazıları ise şarap ve peynirlerdir. Como’da pek çok farklı şarap evi ve peynir alabileceğiniz dükkân bulunmaktadır, buradan ayrılmadan mutlaka bir İtalyan şarabı ve peyniri almanızı tavsiye ediyoruz.

Como Gölü Turları