Google+

Arama formu

Sorrento Festivalleri

Sorrento Festivalleri

Sorrento şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Casamia Sorrento BB güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Casa Bice, Sorrento Sweet Sirena 2, Pane amore e..... Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Sorrento Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi, Maison Vittoria, Maison Chanel Luxury & Pool gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz LUXURY NAPOLITANO, Ostello Le Sirene, Ulisse Deluxe Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Sorrento aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Sorrento yıl içinde pek fazla etkinliğe sahne olmasa da ziyaretçilerini tatmin edecek farklı kategorilerde festivallere sahiptir.

Uluslararası Folklor Festivali: Temmuz ayının ikinci cuma gününde düzenlenen bu festivalde Avrupa’nın çeşitli bölgelerine ait geleneksel müzikler ve danslar yöresel kıyafetler eşliğinde sahnelenir.

Sorrento Classica: Temmuz ve ağustos aylarında düzenlenen bir klasik müzik festivali olan Sorrento Classica ilginizi çekecek etkinliklerden biri.

Uluslararası Film Festivali: Aralık ayının başlarında düzenlenen bu festival Cannes ve Venedik kadar ünlü olmasa da giderek artan takipçi sayısına sahiptir.

Uyarı: Her festivalin tarihi yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Sorrento Turları