Kartalkaya’daki Festivaller

kartalkaya-yeni-yila-erken-girdi.jpg

Kartalkaya’da kış aylarında gerçekleştirilen festival ve etkinliklerle kayak keyfinizi ikiye katlayabilir, karlar üzerinde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Üstelik yüzlerce kişiyle bir araya gelerek sosyalleşme fırsatı bulabileceğiniz etkinlikleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Kartalkaya’da düzenlenen etkinliklerin listesini aşağıda bulabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Snowfest ve Icefest

Her yıl ocak-şubat aylarında Kartalkaya’da kayak tutkunlarını bir araya getiren Snowfest ve Icefest dört gün boyunca sınırsız eğlence sunuyor. Festivalde ünlü sanatçıların konserleri ile coşabilir, DJ performansları ile bütün gece dans edebilirsiniz. Çeşitli oyunlar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle eğlencenin temposunun bir an için bile düşmediği etkinliklere binlerce kişi katılıyor.

Yılbaşı Şenliği

Yeni yılı karlar altında karşılamak isteyen binlerce tatilci her yıl 31 Aralık’ta soluğu Kartalkaya’da alıyor. Eksi 10 derecede kar üzerinde ateşler yakılıyor, ellerinde meşalelerle birlikte kayak yapan profesyonel kayakçıların gösterileri ve dans şovlarla eğlence sabaha kadar devam ediyor.

Not: Her festivalin tarihi kendi sitesinden yolculuk öncesi teyit edilmelidir.