Google+

Arama formu

Zonguldak’ta Nerede Kalınır?

Zonguldak’ta Nerede Kalınır?

“Zonguldak'ta nerede kalınır?” diye düşünüyorsanız, bu soruya hemen bir cevap bulabilirsiniz. Çünkü Karadeniz’in bu tarih ve doğa cenneti olan şehrinde her tercihe uygun birçok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Zonguldak’ın yaz tatili için konaklama imkanları da dâhil olmak üzere birçok bölgesinde çeşitli oteller, butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Eğer tatiliniz sırasında yazlık bir bölgede kalarak denizin tadını da çıkarmak istiyorsanız Çaycuma ve Ereğli ilçelerinde yer alan otelleri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde lüks bir konaklama için de Zonguldak şehir merkezinde yer alan 4 ve 5 yıldızlı oteller sizin için uygun olabilir.

Zonguldak şehir merkezinde yer alan Dedeman Zonguldak (Fiyatları için tıklayın) Hotel 5 yıldızlı hizmeti ve denize sıfır konumunun sağladığı eşsiz manzarasıyla Zonguldak’ta geçireceğiniz unutulmaz anların ev sahibi olabilir. Ücretsiz açık büfe kahvaltısı da otelin tercih nedenlerinden birini oluşturmaktadır. Açık kapalı yüzme havuzları, fitness salonu yöre ve dünya mutfaklarından birbirinden lezzetli yemeklerin servis edildiği restoranlarıyla Dedeman Zonguldak, misafirlerine konforlu bir tatil imkânı sunmaktadır.

Tatilinizi biraz daha deniz kıyısına taşımak isterseniz Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde, Ege’de yer alan otellerden tüm beklentilerinizi karşılayacak düzeyde hizmet verecek konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Üstelik Ege’deki konaklama harcamalarına göre çok daha düşük ücretler ödeyerek konforlu bir tatil geçirmeniz mümkün. Ereğli’de yer alan Büyük Anadolu Ereğli Hotel ve Kelesler Park Hotel bu bölgede en çok tercih edilen oteller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Büyük Anadolu Ereğli Hotel, özellikle kapalı havuzu, hamam ve saunasıyla misafirlerine konforlu bir rahatlık sunuyor. Ereğli şehir merkezinde yer alan otel işlek bir bulvar üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle oda tercihi yaparken deniz manzaralı oda istiyorsanız bunu önceden belirtmenizde fayda var. Kelesler Park Hotel ise Ereğli’de en çok tercih edilen bir başka konaklama tesisidir. 72 odası, her yönden deniz manzaralı teras katındaki müthiş restoranı ile Zonguldak tatilinizden beklentilerinizi yükseltebilir.

Zonguldak’ta merkez ilçe ve Ereğli dışında Çaycuma’da da farklı konaklama tesisleri yer almaktadır. Star Otel Çaycuma, Filyos Ecopark (Fiyatları için tıklayın) ve Paradise Çaycuma Hotel bu tesisler arasından misafirleri tarafından yüksek not alanlar arasında bulunmaktadır. Star Otel Çaycuma, geniş odaları, modern ve sıcak dekorasyonu ile misafirlerine evlerinin rahatlığını sunmayı hedefliyor. Açık büfe kahvaltısı da misafirler tarafından çok beğeniliyor. Birçok online mecrada yüksek puan bu otele Zonguldak seyahatinizi planlarken göz atmak isteyebilirsiniz. Eğer hazır Karadeniz’deyken doğayla baş başa kalalım diyorsanız Filyos Ecopark tam da istediğiniz gibi bir yer olabilir. Doğal ortamı, lezzetli kahvaltısı ve yemekleri, yürüyüş alanları, temiz havası, ağaçtan evleri ve arboretumu ile kendinizi yenileme fırsatı elde edebilirsiniz. Akşamları şöminenin karşısında geçirebileceğiniz zamanlar da tatilinizin unutulmazları arasına girebilir. Paradise Çaycuma Hotel de Çaycuma’da konaklayabileceğiniz 3 yıldızlı otellerden biridir. Balkonlu ya da teraslı odaları, açık yüzme havuzu, sayısız çeşidin yer aldığı kahvaltısı ile otel misafirlerine 3 yıldızlı otelden beklenenin fazlasını vadetmektedir. Ayrıca otele evcil hayvanlar da kabul edilmektedir.