Google+

Arama formu

Tivat’ta Nerede Kalmalı?

Tivat’ta konaklama imkanları genellikle deniz kenarında ya da denize yakın yerlerde konumlanmış durumda. Konaklanacak pek çok otel, hostel, pansiyon ve apart bulunmakta, Apartments Aruba, Rosic Apartments ve Apartments Bojana en popüler üç apart oteldir. Rosic Apartments ve Apartments Bojana kendine özel plaj imkânlarıyla avantajlı birer seçenek. Apartların her biri yeni dekore edilmiş ve hepsi deniz kenarında olduğu gibi Tivat şehir merkezine 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyorlar.

Tivat Havaalanına sadece 3 kilometre mesafede, plaja 2 dakika yürüme mesafesi olan Hotel Pine ise kendi restoranına, barına ve pastanesine sahip. Kotor Körfezi'nin kalbinde, Tivat'ın ana meydanında yer alan bir sahil oteli olan Hotel Palladium, plaja 1 dakika mesafede eşsiz manzarasıyla kalınabilecek yerler listesinin başlarında yer alan bir otel.

UNESCO listesindeki Boka Koyu'nda, Tivat kasabasındaki lüks bir yat limanı içinde yer alan Regent Porto Montenegro açık havuzun yanı sıra spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır. Rönesans Venedik tarzında inşa edilen bu lüks otelde tenis, squash, bowling salonu, hamam, spa, sauna gibi birçok özellik yer almaktadır.