Şarm El Şeyh’te Gece Hayatı 

Şarm El Şeyh gece hayatı, akşam eğlenceleri, kumarhaneleri, bar ve gece kulüpleriyle bilinen bir yerdir diyebiliriz. Gündüz deniz güneş ve kumun tadını çıkardıktan sonra akşamına eğlence eklemek için birçok yer mevcuttur. Gece hayatının en yoğun olduğu bölge Naama’dır. Şarm El Şeyh’te bulunan tüm mekânlarda klasik içkiler bulunmaktadır bunun yanında yerel, egzotik içecekleri de deneyimleyebilirsiniz. Şarm El Şeyh’te güneş batar ve eğlence başlar. Sizin için Şarm El Şeyh’in en çok tercih edilen gece mekânlarını derledik.

Hard Rock Cafe: Özellikle turistler tarafından ilgi çeken kafede Amerikan burgerleri, vejetaryen yiyecekler, sandviçler bulunmaktadır. Yerli ve yabancı alkol sunan kafede hafta sonları müzik modasını takip eden playlist’lerle birlikte gece partileri verilmektedir. Sabah saat 04.00’e kadar açık olan kafe Naama Bay bölgesinde bulunmaktadır.

Little Buddha: Hard Rock Cafe’nin hemen yanında yer alan Little Buddha Bar misafirlerine geniş bir yemek menüsü, alkol ve nargile köşesi sunmaktadır. Japon, Asya, Fransız, Pasifik mutfaklarının en iyi örneklerini bulabileceğiniz bu barda hafta içerisinde DJ bulunmaktadır ve hafta sonları partiler düzenlenmektedir. Yine turistlerin buluştuğu bu barda sabah saat 05.00’e kadar sınırsız eğlencenin garantisi veriliyor.

Pacha Club: Naama Bölgesi’ndeki en eski gece kulüplerinden biri olan Pasha Club yine en çok tercih edilen mekânlardan biridir. Bir havuz etrafına konumlanmış dans pistinin yanında deep house, trans ve urban müziklerin çaldığı özel odalar da kiralanabilmektedir. Hafta boyunca sabah 04.00’e kadar açık olan gece kulübünde pazar günleri Swagga, Arap gecesi, R&B ve hip hop partileri düzenlenir. Pazartesi günleri Doğu Avrupa müziği, çarşamba günleri popüler şarkılar, cumartesi günleri elektro dans partileri olmak üzere gece kulübünün her güne özel bir konsepti bulunmaktadır.

Camel Bar: Sportif aktivitelerin gerçekleştirildiği bir bar konseptini ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Camel Bar müşterilerine spor ve sakinlikle geçirilen bir akşam sunmaktadır. Gece yarısına kadar açık olan barda belirli günlerde DJ performansları gerçekleşmektedir. Happy hour’larda bardaki yiyecekleri indirimli fiyatlarla deneyimleyebilirsiniz.

Pirate’s Bar: Hilton Otel’de yer alan ve bölgenin en eski barlarından biri olarak adlandırılan barda canlı müzik verilir. Yerel ve yabancı kokteyllerin en iyi örnekleri sunulur. Haftanın farklı günlerinde özel etkinlikler ve partiler düzenlenir. Pirate’s Bar 01.00’e kadar açıktır.

Space Night Club: Şehir merkezine uzak konumuyla Marriot Otel’in arka kısmında kalan bu uzay konseptli gece kulübüne taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Disko sevenlerin vazgeçilmez mekânı Space Night Club’ın geniş bir alkol menüsü vardır.

Ice Bar: Gün boyu sıcağın tadını çıkardıktan sonra biraz serinlemek isteyenler için yapılmış dört tarafı buzlarla çevrili bir buz bardır burası. Dekorasyonuyla oldukça cezbeden barda birçok içki türüne erişebilirsiniz. Buz duvarlarının tersine çok sevecen çalışanlarıyla Ice Bar, Şarm El Şeyh yerlilerinin de en sevdiği mekânlardan biridir.

Turizm cenneti haline gelmiş Şarm El Şeyh içerisinde her türlü talebe cevap verecek mekân bulunmaktadır. Bunun dışında gece aktivitesi olarak doğanın içerisinde, özellikle kış aylarında açık olan gökyüzündeki yıldızları sohbetinizle süslemenizi tavsiye edebiliriz.