Google+

Arama formu

Liverpool Festivalleri

Liverpool Festivalleri

Liverpool şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz En-suite in Another Place -TEA, Sapphire Home Stay, Barbara’s accommodation güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri 19 Selwyn Street, Sir Thomas Street, 4 - Person Apartment. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Beatles Daytripper Apartment, Stylish 5BR Second Floor Flat In Liverpool Central, Bright 1BR Top Floor Flat In Liverpool Central gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Base Serviced Apartments - Cumberland Apartments, Sleep Eat Love, Arena House Liverpool tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Liverpool aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Çok sayıda festivalin gerçekleştiği Liverpool hem yerli hem de yabancı kişiler için oldukça renkli kareler sunmaktadır. Bu festivallerin en önde gelenleri ise şu şekildedir:

Uluslararası Müzik Festivali: Dünyanın birçok farklı yerinden gelen müzik grupları eşliğinde gerçekleşen Uluslararası Müzik Festivali her yıl haziran ayında gerçekleşmektedir.

Christmas Festivali: Yeni yıl kutlamalarının büyük bir önem taşıdığı Liverpool’da şenlik ve festivaller kasım ayında başlayarak ocak ayına kadar devam etmektedir. Tıpkı diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Liverpool’da da yeni yıl heyecanı büyük bir coşku ile kutlanmaktadır.

Liverpool Komedi Festivali: Eğlencenin doruk noktası sayılan Komedi Festivali Liverpool’da büyük bir öneme sahiptir. Bunu yakalamak isteyenler mayıs ayında bu etkinliğe katılabilir.

Uyarı: Her festivalin tarihleri yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Liverpool Turları