Google+

Arama formu

Saas-Fee Şehir İçi Ulaşım

Saas-Fee Şehir İçi Ulaşım

Saas-Fee şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Bergfreude, Haus Alpenglück, Helvetia Apartments. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment Schtraffel, Apartment Arcadia (SGF9770), Apartment Arcadia (SGF9770) gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Haus Alpenrose, Haus Alfa, Hotel Burgener tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Saas-Fee aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Saas-Fee, toplu taşıma araçlarının kullanılmadığı şehirlerden birisidir. Şehir içi ulaşımın olmadığı şehirde araç kullanılmamaktadır. Şehre araçla gelseniz bile aracınızı belli bir yere park etmeniz ve kullanmamanız belirtilmektedir. Şehirdeki ulaşım teleferik ile sağlanmaktadır. Şehir oldukça küçük bir alan üzerinde konumlandığı içi yürüyerek dahi her yer gezebilir ve en ufak ayrıntıya kadar keşfedebilirsiniz. Şehir içinde yürümek istemeyen ve yaşlı olan kişiler için elektrikli arabalar kullanılmaktadır. Dileyenler bu seçeneği de tercih edebilmektedir.

Saas-Fee’de kullanılan tek araç elektrikli arabalardır. Oldukça rahat dolaşabileceğiniz şehir merkezi, gezinizi keyifle yapmanıza ve trafik gürültüsünden uzak olmanıza yardımcı olmaktadır. Saas-Fee’de konaklama yerlerinin çoğu ulaşım hizmetini de ücretsiz olarak sağlamaktadır. Dolayısıyla konaklama seçeneğini belirlemeden önce planladığınız yer ile görüşürseniz sizler için bir araç sağlanacaktır.

Şehirde araç kullanılmaması hem oldukça taze ve temiz havayı sizlere sunmakta hem de kalabalık ve trafik gürültüsünden sizleri kurtaracaktır. Dolayısıyla bu özelliği ile Saas-Fee, motive olabileceğiniz harika şehirlerden birisidir.


Saas-Fee Turları