Tetovo’da Nerede Kalınır?

9606814.jpg

Tetovo (Kalkandelen) şehrinde hem oldukça merkezi konumda hem de merkezin de içinde olduğu 10 kilometrelik alan içinde pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. Otel seçenekleri yakında bulunan Shar Dağı'ndaki popüler kayak merkezi Popova Shapka'ya olan ilginin sonucunda yıllar içinde artmıştır.

Şehir merkezindeki Illyria Meydanı'nda yer alan Hotel Lirak, Kalkandelen'in en eski otelidir. Tesis ücretsiz Wi-Fi erişimi ve klimalı odalar sunmaktadır. Otel bünyesindeki restoranda Makedonya lezzetleri ve uluslararası yemekler servis edilmektedir.

Tetovo bölgesindeki popüler seçimlerden biri olan ve Bitolska'ya 7 kilometre uzaklıkta yer alan Hotel Emka, ücretsiz bisikletler ve ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip odalar sunmaktadır. Bu tesisteki çeşitli olanaklar arasında fitness merkezi, bahçe ve teras bulunmaktadır. Ceripalina ise 7 kilometre mesafededir.

Bitolska'ya 8 kilometre uzaklıktaki Mercure Tetovo ise Tetovo'da ortak salon ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Ceripalina'ya 8 kilometre mesafedeki tesiste bar bulunmaktadır. Tesiste 24 saat açık resepsiyon ve iş merkezi bulunmaktadır.

Bölgedeki diğer popüler oteller arasında ise; Hotel Dinamika, Hotel Tivoli, Hotel Scardus, Hotel Slavija ve Hotel Petrol Company sayılabilir. Bütçenize ve zevkinize göre bu saydığımız oteller arasından tercihinizi yaparak gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.