Google+

Arama formu

Varşova Gece Hayatı

Varşova Gece Hayatı
imaginebudapest.hu

Varşova şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Between Us Bed and Breakfast, Apartament Dymińska, Apple Inn güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Luxury Apartments Mondrian Old Town IV, Luxury Apartments MONDRIAN Market Square II, Luxury Apartments Mondrian Castle Square. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartament Wiejska 9, P&O Apartments Ursynów, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Metro Centrum Guest Rooms, Hostel Fabryka, Studio Rental Central Warsaw tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Varşova aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Ülke olarak gece hayatının önemli bir konumda olduğu Polonya’da başkent Varşova’da da gece hayatı oldukça renkli ve hareketlidir. 

Özellikle Old Town Bölgesine yakın ve Śródmieście bölgesinde bir çok gece klubü, pub ve bar vardır. Sabahın ilk ışıklarına kadar açık olan mekanlar mevcuttur.
Votka, Polonyalılar için su kadar değerli ve önemli bir içecektir. Polonya votkasıyla meşhurdur ve bu durum gece hayatına da direkt yansır.

Popüler mekanlar;

 


Varşova Turları