Google+

Arama formu

Çocuklarla Gidilecek 9 Yer

1- Disneyland (Euro Disney)- Paris
1- Disneyland (Euro Disney)- Paris

23 Nisan Çocuk Bayramı, çocuklarınız için tatil ve eğlence demek. Bu günün onun için daha keyifli, daha eğlenceli ya da daha öğretici geçmesini istiyorsanız size önerdiğimiz yerlere gidebilirsiniz.

Harikalar Diyarı’nın Paris ayağı çocuğunuz için hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir tatil demek olacak. Televizyondan izlediği çizgi film karakterlerinin gerçeğe dönüşmesine şahit olacak,  Disney sinemasının büyüsüne kapılacak. Disneyland her ne kadar çocukların rüyalarını süsleyen masalsı bir yer olsa da büyükler için de oldukça keyifli bir eğlence parkı. 

Fotoğraf

2- Legoland- Kaliforniya
2- Legoland- Kaliforniya

Lego, çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Küçük yaşta lego koleksiyonu yapan çocuklar için devasa bir lego adası düşünün! Danimarka, Almanya, İngiltere ve Amerika’da bulunan ve özellikle 2-15 yaş arası çocuklara hitap eden Legoland, geçtiğimiz sene Türkiye’de de açıldı. Dünyanın en ünlü oyuncak merkezlerinden olan Legoland’lerin hepsi, içlerinde birçok eğlence aracı, gösteri ve etkinlik de barındırıyor. 

Fotoğraf

3. Sentosa Adası – Singapur
3. Sentosa Adası – Singapur

Hem biraz uzaklaşıp farklı kültürlerle kaynaşmak, hem de çocuğuyla eğlenceli bir tatil yapmak isteyenler Singapur’u düşünebilir. Sentosa Adası, Singapur’un en çok turist çeken, aynı zamanda en eğlenceli yeri. Eğlence adası olarak da adlandırılan bu yer çocuğunuzla keyifli bir tatil yapmanızı sağlıyor. Bembeyaz kumsalı, tema parkları, akvaryumları, egzotik canlıları ve  Universal Studios Singapore ile keyifli bir tatil sizi bekliyor.

Fotoğraf