Google+

Arama formu

Hollywood Festivalleri

Hollywood Festivalleri

Hollywood (Kaliforniya) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Private Room in Hollywood güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Shore View Hotel, Hollywood Holiday Home, C y H Residences Costa. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz 2 br house, 3 br house, BEAUTIFUL 2 + DEN FAMILY HOUSE IN HOLLYWOOD FLORIDA gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz 670 Partial Ocean View Hollywood Beach, 654 City View Apartment Hollywood Beach, 437 Hotel Studio on the Hollywood Beach tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Hollywood (Kaliforniya) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Hollywood Fringe Festivali: 2012 yılından beri her yıl haziran ayında düzenlenen Fringe Festivali bir tiyatro festivalidir. Hollywood’da bu dönemde en iyi tiyatro oyunları ağırlanır ve bu dönemde kasabaya ilgi oldukça artar.

Hollywood Film Festivali: 1997’den beri her yıl ekim ayında düzenlenen film festivali şüphesiz dünyanın en iyi film festivallerinden biridir. Alt kategorileri de bulunan festivalde birçok sanatçı ödüllendirilir ve kasaba bu dönemde oldukça kalabalık ve renkli bir hal alır.

Hollywood Pitch Fest: Her ağustos ayında birçok stüdyo, ajans, yapımcı bir araya gelir ve festival boyunca önemli projelere imza atılır. Yeni projelere yeni yüzler ve yeni finansçılar bulunur.

Hollywood Kitap Festivali: 2006’dan beri her temmuz ayında düzenlenen Kitap Festivali film, video, oyun alanında yılın en iyilerinin ödüllendirildiği ve birçok etkinliğin düzenlendiği bir festivaldir.

Hollywood Film Ödülleri: Beverly Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen ödül töreni 1997’den yana bu yıla kadar her yıl kasım ayında gerçekleşir. Yılın en başarılı filmleri ödüllendirilir.

Uyarı: Her festivalin tarihleri yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Hollywood (Kaliforniya) Turları