Google+

Arama formu

Saas-Fee’de Gece Hayatı  

Saas-Fee’de Gece Hayatı  

Saas-Fee şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en iyileri Apart Lodge belMont, Bergfreude, Haus Alpenglück. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartment Schtraffel, Apartment Arcadia (SGF9770), Apartment Arcadia (SGF9770) gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Haus Alfa, Ferienwohnung Schirli, Haus Alpenrose tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Saas-Fee aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Saas-Fee’de, canlı ve akıcı bir gece hayatı kültürü bulunmamaktadır. Şehir merkezinde belli saatlere kadar açık birkaç pub, bar ve canlı müzik yapan birkaç mekân bulmak mümkündür. Şehir, huzuru ve dinginliği arayanlar için bu yönden oldukça ideal bir yerdir. Dünyanın önde gelen turistik mekânlarından biri olan Saas-Fee, sakin ve huzurlu yapısını gece hayatına da yansıtmıştır. Saas-Fee, hoş vakit geçirmek, kafa dinlemek ve arkadaşlarınızla unutulmaz anlar yaşamanız için size dinginlik içerisinde bir ortam sunmaktadır. Özellikle şehir hayatının hızlı ve yorucu oluşundan şikâyet edenler için Saas-Fee, tam anlamıyla bir arınma ve dinlenme mekânıdır.

Akşamları dışarı çıkmak isteyenlerin yapacağı en iyi şey canlı müzik eşliğinde Fransız şarabını ve klasik İsviçre peynirlerini tatmak olacaktır. Şehirde gidebileceğiniz eğlence mekânları arasında Pop Corn Bar, Happy Bar, Poison, Black Bull Bar, Fee Iglu Bar, Zur Mühle Bar, Living Room Bar ve Chill & Grill Bar bulunmaktadır.


Saas-Fee Turları