Google+

Arama formu

Montevideo’ya Nasıl Gidilir?

Montevideo’ya Nasıl Gidilir?

Montevideo şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Pocitos Private Room, 2421B, Habitaciones De Categoria En Casa Centrica De Montevideo güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Penthouse 356, Luminoso y amplio apartamento de 90 m² en Punta Carretas, Studio apartment, Pocitos. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Regency Rambla Design Apart Hotel, Alquimista Montevideo, Hotel Cottage gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Caballo Loco Hostel, Compay Hostel, Montevideo Lounge Hostel tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Montevideo aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Türkiye’den Montevideo’ya direkt uçuş bulunmamaktadır. Bu yüzden aktarmalı olarak uçuş yapmak gerekmektedir. Uçuş süresi uzun olduğu için aktarmalı uçuşlar biraz işinize bile yarayabilir. Genellikle Türkiyeden Arjantin’e gelip daha sonra Montevideo’ya deniz otobüsleriyle geçilmektedir.

Diğer bir seçenek olarak da Türkiye’den Avrupa’nın bir şehrine uçarak oradan tekrar Montevideo’ya direkt uçuş ile gidebilmeniz mümkündür.


Montevideo Turları