Google+

Arama formu

Indianapolis Dış Temsilcilikleri

Indianapolis (Indiana) şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Gladstone güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Hotel Broad Ripple, The Harney House Inn, Speedway Charm. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Holiday Inn Express - Indianapolis - Southeast, Extended Stay America - Indianapolis - Airport, Courtyard by Marriott Indianapolis West-Speedway gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Shadeland Inn, Indy Hostel, Gladstone tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Indianapolis (Indiana) aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Indianapolis’te Türk temsilciliği bulunmamaktadır. Indiana Eyaleti Şikago Başkonsolosluğu’nun görev bölgesinde yer alır.


Indianapolis (Indiana) Turları

T.C. Şikago Başkonsolosluğu

Telefon: +1 312 263 0644

Eposta: consulate.chicago@mfa.gov.tr

Adres: 455 N. Cityfront Plaza Dr., (NBC Tower), Suite:2900, Chicago, IL 60611 -USA

İnternet sitesi: http://sikago.bk.mfa.gov.tr

Uyarı: Türk Başkonsolosluğu’nun sitesindeki resmi tatiller listesinde bulunan bazı tatil günlerinin sadece Türkiye’ye ait olduğu ve o günlerde sadece başkonsolosluğun kapalı olacağı unutulmamalıdır.