Muş’ta Nerede Kalınır?

d1767036d7c6d29eef4d7ef99b95bc67.jpg

Bahar ayında dört bir yanı süsleyen laleleri, tarihî zenginlikleri ve tadı damağınızda kalacak lezzetleri ile Muş ziyaret etmeye değer şehirlerimizden biri. Gerek turizm gerek iş amaçlı binlerce kişiyi ağırlayan Muş’ta bütçenizi sarsmadan keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Muş otellerinin büyük bir kısmı merkezde yer alıyor. Muş Grand Hotel modern mimarisi ve konforlu odaları ile ilin en güzel otellerinden biri olarak öne çıkıyor. Merkezi konumu ile de tercih sebebi olan otelde açık büfe kahvaltı da mevcut. Muş’ta konaklamak için tercih edebileceğiniz bir diğer tesis Mir Hotel’dir. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz otelin merkezi konumu sayesinde gezilecek yerlere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Muş merkezde hizmet veren Yücesoy Otel’de uygun fiyatlara konaklama imkânı bulabilir, bütçenizi sarsmadan tatilinizi yapabilirsiniz.

Oda-kahvaltı konsepti ile hizmet veren Global Hotel 24 saat oda servisi, açık otopark imkânı ve ferah odaları ile beğeni toplayan tesislerdendir. En son teknoloji ile donatılmış toplantı salonu ile iş seyahatleri için de uygun olan Global Hotel açık büfe kahvaltısı ile de göz dolduruyor. Hotel Diyar Paris ise Muş’ta yer alan dört yıldızlı tek oteldir. Otelin SPA, sauna ve buhar odasında yorgunluğunuzu atabilir, 200 kişilik pasta salonunda birbirinden lezzetli tatlılar ile lezzet yolcuğuna çıkabilirsiniz.

Muş’ta konaklamak için öğretmenevlerini de tercih edebilirsiniz. MuşMerkez Öğretmenevi başta olmak üzere Varto, Bulanık, Malazgirt, Hasköy ilçelerinde de öğretmenevleri yılın on iki ayı açıktır. Muş otel fiyatları konumuna, sunulan hizmete ve seçtiğiniz sezona bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kış ve sonbahar aylarında oldukça uygun olan otel fiyatları bahar ve yaz dönemi ile birlikte bir miktar artış göstermektedir. Muş otellerinin geceliği kişi başı 70 TL-150 TL arasındadır. Siz de seyahat veya iş amaçlı olarak Muş’u ziyaret etmeyi düşünüyorsanız bütçenize en uygun Muş otelleri arasında seçiminizi yapın ve şehrin size sunacağı güzelliklerin tadını çıkartın.