Google+

Arama formu

EN GÜZEL ÇEŞME PLAJLARI

EN GÜZEL ÇEŞME PLAJLARI

Tatil deyince İzmir, İzmir’de plaj deyince Çeşme gelir akla ilk. Masmavi deniz, taşsız kumlar, eğlence, huzur, güneş ve aradığınız tüm yaz unsurlarının bir araya geldiği Çeşme’de gidebileceğiniz birçok plaj var ve hepsi birbirinden güzel! Eğer biraz vaktiniz varsa ve tek bir plaja bağlı kalmıyorsanız sayısız eşsiz plajın içerisinden biz 10 tanesini sizin için seçtik!

Ilıca Plajı
Ilıca Plajı

Çeşme plajları deyince akla gelen ilk plaj şüphesiz ki Ilıca Plajı. Bembeyaz taşsız kumu, termal suyu, masmavi denizi ve manzarası ile hem yerel halk hem de ziyaretçiler tarafından favori olarak görülüyor. İsterseniz havlunuzu görütürüp kumlara sererek vakit geçirebilirsiniz, isterseniz de sahildeki işletmelerden yararlanabilirsiniz.

Altınkum Plajı
Altınkum Plajı

Altın rengi kumlarından adını alan Altınkum Plajı, soğuk su severlerin gitmek isteyecekleri güzel bir sahil. 3 kilometre uzunluğundaki sahil şeridine sahip plaj tek kelimeyle harika bir yer. Yaz aylarında oldukça kalabalık olmasına rağmen huzur dolu bir gün geçirmek isteyenler için tavsiye ediyoruz.