Sapanca İçi Ulaşım

XrsmXbjQx5.jpg

Sapanca’da ulaşım genel olarak özel halk otobüsleri ile sağlanır. Otobüsler düzenli olarak belli bir rota çerçevesinde hizmet vermektedir. Düzenli aralıklarla da duraklar mevcuttur. Sapanca içerisinde çok yoğun bir nüfus olmadığı için de otobüsler genellikle tenhadır.

Bunun haricinde sizin için minibüsler de pratik ve sefer anlamında kolaylıkla erişebileceğiniz bir seçenek olacaktır. Minibüsler yoğun olarak şehirde bulunur ve otobüs beklemekle zaman kaybetmek istemediğinizde ya da ara bir yerdeyseniz elinizi kaldırdığınızda her yerde durur ve sizi gideceğiniz istikamete ulaştırırlar.

Aynı zamanda taksiler de şehir içinde yaygın olarak bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde taksilerle yolculuk yaparken kısa mesafeler olduğu için çok yüksek fiyatlar da ödemezsiniz. Otobüs ve minibüs fiyatları mesafeye göre değişkenlik gösterir. Bu küçük şehirde ulaşım oldukça ucuzdur. Nüfusun fazla olmaması dolayısıyla da trafik oldukça akıcıdır. Sapanca’nın doğal güzelliklerini kendiniz keşfetmek isterseniz, şehirden araç da kiralayabilirsiniz.