indianapolis-entrepreneurs-.jpg

Indianapolis büyük bir Downtown bölgesine sahip olmayabilir, ancak Circle City hâlâ oldukça aktif bir gece hayatına sahiptir. Indy şehir merkezinden Broad Ripple’ın büyülü kültür merkezine her biri özel kokteyller, dans pistleri, DJ performansları ve canlı müzikler sunan çok sayıda gece kulübü vardır. BLU, Indianapolis’teki en popüler ve en aktif gece kulüplerinden biridir. Bu endüstriyel tarzdaki kulüp içeceklerin, dansın ve müziğin tadını çıkarabileceğiniz modern ve şık alanlara sahiptir. Ana dans pisti ve bar alanı asma katta bulunan mekânın, açık alanda VIP salonları da vardır. Salı gününden pazara kadar gece yarısına kadar kentin en iyi DJ performanslarını burada bulabilirsiniz. The Red Room kentin diğer popüler mekânlarından biridir. Bu lüks gece kulübü Broad Ripple bölgesinde yer almaktadır ve “Premium” şarap ve şampanya gibi lüks olanaklar sunmasıyla ünlüdür. Akşamın erken saatlerinde konuklar, arkadaşlarıyla sohbet ederken lüks martinilerini yudumlayabilir ve kendilerini salon tarzı bir atmosferde hissedebilir. Gece ise şehrin en iyi DJ’lerinin sahne aldığı bir gece kulübüne dönüşmektedir. Mass Ave bölgesindeki Metro’da hem gece kulübü hem de restoran deneyimini yaşayabilirsiniz. Alt katında arkadaşlarınızla birlikte içki içip yemek yiyebileceğiniz bir restoranın yanı sıra biraz daha enerjik olmaya meyilli bir bar da bulabilirsiniz. Dart oynamak ya da bar atmosferini yaşamak için üst kata çıkabilir ve gece geç saatlere kadar dans partisine dönüşen bu mekânın tadını çıkarabilirsiniz.

Her salı gecesi karaoke partilerinin düzenlendiği Metro “gay-friendly” bir mekândır. Indianapolis’in yerel efsanelerinden biri olan Greg’s on yıllardır şehir merkezinde yer alan bir gay bardır. Sadece nakit paranın geçtiği Greg’s dart turnuvalarından çizgi dansına kadar birçok eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Gece yarısı saat üçe kadar hizmet veren bu mekânda Indy’nin en eğlenceli gecesini geçirebilirsiniz. Subterra Lounge gizemli ve özel bir deneyim sunan lüks bir yeraltı kulübüdür. Canlı müzik ve çok iyi DJ’lere sahip olan mekân martini salonu ve dans kulübü ile unutulmaz bir gece geçirmenize fırsat tanıyor. Daha az kalabalık ve gösterişten uzak bir gece geçirmek istiyorsanız gecenin erken saatlerinde burayı ziyaret edebilirsiniz.

Subterra Lounge 21 yaşından büyük herkese hitap eden, genç ve yaşlı müşterilerin harika bir karışımına sahiptir. Şehrin en iyi içecek spesiyallerine sahip olan Howl at the Moon, piyano gösterileri ve canlı müzik sunan bir diğer eğlence mekânıdır. Birden fazla oturma alanına sahip olan mekân her bütçeye hitap eden fiyatlara sahiptir. Indy’nin en yeni gece kulüplerinden biri olan Revel, ziyaretçilerine heyecan verici ve yüksek enerjili bir ortam sunar. Devasa bir dans alanı, üç bar, samimi bir lounge alanı, VIP alanları, video ekranları ve şişe servisleriyle Indianapolis’teki gece kulübü anlayışını bir adım öteye taşıyan bu mekânda bambaşka bir deneyim sizi bekliyor olabilir.