Ölüdeniz’deki Festivaller

galeri_festiv_3rncxj2tah.jpg

Ölüdeniz’de denize, güneşe ve doğaya doyduktan sonra farklı etkinlere katılabilir ve eğlencenin dozunu daha da artırabilirsiniz. Yöre halkı ile birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ve onlarla kaynaşabileceğiniz bu etkinliklere katılmanızı öneriyoruz. Festival ve şenliklerin detaylı bilgilerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali

Bu sene 17-21 Ekim arası 18’incisi düzenlenen Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Belceğiz Plajı’nda unutulmaz gösterilere sahne oluyor. 45 ayrı ülkeden 600’den fazla sporcunun katıldığı festivalde Türk Hava Kurumu’nun pilotları da uçaklarla nefes kesen hareketlere imza atıyor. Görsel bir şölen yaşayacağınız festival seyahatine denk gelirse mutlaka uğrayın.

Ölüdeniz Bisiklet Festivali

Her sene 15-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Ölüdeniz Bisiklet Festivali bölgenin daha iyi tanıtılmasını sağlamak ve bisiklet sporuna katkı vermek amacıyla gerçekleştiriliyor. İki gün boyunca bisiklet sporuna gönül verenlerin Ölüdeniz ve Fethiye çevresinde pedal çevirdikleri festival renkli görüntülere sahne oluyor.

Uyarı: Her festivalin tarihleri yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.