Google+

Arama formu

Ölüdeniz’deki Festivaller

Ölüdeniz’deki Festivaller

Ölüdeniz şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Mandarin Ve Mango Boutique Hotel, Beyaz Yunus Otel, Ölüdeniz Loft Exclusive. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Gold Lion Hotel, Golden Gate Boutique Hotel Ölüdeniz, Otel Manzara. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız Karbel Hotel Ölüdeniz, Aygül Hotel Ölüdeniz, Zakros Hotel Lykia tesislerini incelebilirsiniz.

Ölüdeniz otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.
Ölüdeniz otellerini Jolly Tur üzerinden incelemek için tıklayın.

Ölüdeniz’de denize, güneşe ve doğaya doyduktan sonra farklı etkinlere katılabilir ve eğlencenin dozunu daha da artırabilirsiniz. Yöre halkı ile birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz ve onlarla kaynaşabileceğiniz bu etkinliklere katılmanızı öneriyoruz. Festival ve şenliklerin detaylı bilgilerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali

Bu sene 17-21 Ekim arası 18’incisi düzenlenen Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali Belceğiz Plajı’nda unutulmaz gösterilere sahne oluyor. 45 ayrı ülkeden 600’den fazla sporcunun katıldığı festivalde Türk Hava Kurumu’nun pilotları da uçaklarla nefes kesen hareketlere imza atıyor. Görsel bir şölen yaşayacağınız festival seyahatine denk gelirse mutlaka uğrayın.

Ölüdeniz Bisiklet Festivali

Her sene 15-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Ölüdeniz Bisiklet Festivali bölgenin daha iyi tanıtılmasını sağlamak ve bisiklet sporuna katkı vermek amacıyla gerçekleştiriliyor. İki gün boyunca bisiklet sporuna gönül verenlerin Ölüdeniz ve Fethiye çevresinde pedal çevirdikleri festival renkli görüntülere sahne oluyor.

Uyarı: Her festivalin tarihleri yolculuk öncesi kendi sitelerinden teyit edilmelidir.


Ölüdeniz Turları