Google+

Arama formu

Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Bodrum’a Nasıl Gidilir?

Bodrum şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Six Senses Kaplankaya, Spektr Otel Bodrum, Elista Hotel Spa Hotel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Ağan Pansiyon, Cennet Apart Hotel, Modern Life Bodrum Otel. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız Nikki Beach Resort Spa Bodrum, Weekend Bodrum Hotel, Costa Sarıyaz Hotel tesislerini incelebilirsiniz.

Bodrum otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.
Bodrum otellerini Jolly Tur üzerinden incelemek için tıklayın.

 

Bodrum'a kendi aracınızla, otobüsle ya da uçakla gelebilirsiniz. İlçeye hava yoluyla ulaşım Milas-Bodrum Havalimanı’ndan sağlanır. Bodrum'a uzaklığı 32 kilometredir. Havalimanından merkeze taksi, araç kiralama veya havalimanı servisleriyle ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 35 dakika sürecektir.

Karayolu tercih edecekler ise Bodrum'a, Milas üzerinden ulaşacaklardır. Tek sınırı Milas'la olduğu için Milas’tan geçmek mecburi istikamet olacaktır. Otobüsle gelmek isterseniz birçok otobüs firması arasından istediğinizi seçerek yarımadaya ulaşabilirsiniz. İstanbul-Bodrum arası 706 km, yaklaşık 10 saat sürecek olup Ankara-Bodrum arası 708 km ve İzmir-Bodrum arası 242 km. Bodrum, Muğla'nın merkezine ise 111 km uzaklıktadır.


Bodrum Turları