Kırıkkale’de Nerede Kalınır?

Kırıkkale gerek coğrafi konumuyla gerek öğrenci şehri olmasıyla talep gören şehirlerimizden biridir. Oldukça eski bir yerleşim yeri olan Kırıkkale her geçen gün gelişen bir ildir ve turizm potansiyeli giderek güçlenmektedir. Kırıkkale’de bütçenize uygun olmakla birlikte rahat edebileceğiniz otel seçenekleri mevcuttur. Hem Kırıkkale merkezde hem de civar ilçelerde bulunan konaklama tesislerini tercih ederek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Kırıkkale otelleri uygun fiyatları ve hizmet kalitesiyle ister iş amaçlı ister tatil amaçlı konaklayanları dört mevsim boyunca ağırlamaktadır. Kent otelleri, apart oteller, butik otel ve pansiyonlar Kırıkkale ziyaretçilerinin hizmetindedir. Kırıkkale merkezde bulunan 3 yıldızlı Enar Otel misafirlerine ev konforunda bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Şehrin en işlek caddesi olan Millet Caddesi üzerinde yer alan Enar Otel gezilecek yerlere yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra tren garı ve dolmuş duraklarına da yakınlığı ile tercih sebebidir. Nasa Gold Hotel Kırıkkale’deki üç yıldızlı otellerden bir diğeridir ve şehir merkezinde yer almaktadır. Konforlu ve şık odalarının yanı sıra şehri gezdikten sonra dinlenmenizi sağlayacak spa, sauna ve masaj gibi seçeneklere de sahiptir.

Kızılırmak kenarında daha dinlendirici bir tatil seçeneği için Beyaz Saray Otel sizleri beklemektedir. Kırıkkale’ye yaklaşık dört kilometre uzaklıkta bulunan Beyaz Saray Otel Bahşılı ilçesinin girişinde yer almaktadır. Otelde Osmanlı ve Türk mutfağından lezzetler bulabilir, eşsiz doğa manzarası eşliğinde şehrin gürültüsünden uzak bir tatil geçirebilirsiniz. Yeşillikler içerisinde bir seyahat için Hasandede kasabasında yer alan Dem Otel’i de tercih edebilirsiniz. Kızılırmak’ın hemen yanı başındaki otel sizlere huzurlu bir konaklama vadediyor. Kırıkkale merkezde yer alan Öğretmenevi uygun fiyatlı konaklama isteyenlerin hizmetindeyken Keskin ilçesindeki Keskin Öğretmenevi de Kırıkkale’de konaklayabileceğiniz bir diğer tesistir. Çalılöz ilçesinde yer alan Kırıkkale Polisevi’nde konaklama da oldukça ekonomiktir.

Kırıkkale’de otel fiyatları bulunduğu konuma ve misafirlerine sunduğu hizmete göre farklılık göstermektedir. Yaz sezonunda biraz daha yükselişe geçen otel fiyatları kış aylarında daha düşüktür. Erken rezervasyon yaptırarak Kırıkkale otellerinde daha uygun fiyatlara konaklama imkânı bulabilirsiniz.