Google+

Arama formu

Avrupa Rüyası’nda sıra sende!

İlk kez 2014 yılında kısıtlı imkan ve kısıtlı vakti olan gençlere tek bir yolculukta Avrupa’ya dair bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen Avrupa Rüyası, bu yıl da 4 farklı tarihte toplamda 400 kişiye Avrupa’nın kapılarını açacak. Otobüslerle yapılacak yolculuk boyunca katılımcılar, 18 günde 15 ülke ve 20 şehri görme imkânı bulacak. Budapeşte, Viyana, Prag, Berlin, Rotterdam, Brugge, Paris, Roma, Zagreb, Belgrad, Üsküp güzargahta yer alan şehirlerden birkaçı.

Program, katılımcıları her sabah bir başka ülkede uyandırmak üzere hazırlanmış. Avrupa Rüyası katılımcıysanız yolculuğun en başında size organizasyon tarafından hazırlanmış bir rehber veriliyor. Bu rehber, her şehrin haritasını içeriyor ve adım adım gezilecek yerleri anlatıyor. Dolayısıyla ziyaret edilen şehirlerde isteyenler koordinatörlerin eşliğinde, isteyenler de bu rehberi kullanarak bireysel bir şekilde gezebiliyor.

Avrupa Rüyası’nda sıra sende!

Avrupa Rüyası’nın bu yılki tarihleri ise şöyle:
2 Temmuz – 19 Temmuz
23 Temmuz – 9 Ağustos
13 Ağustos – 30 Ağustos (Dolu)
1 Eylül – 18 Eylül  

Başvuru koşulları ve daha fazla ayrıntı için Avrupa Rüyası’nın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede daha önceki yıllarda Avrupa Rüyası otobüsleriyle seyahat edenlerin deneyimleri de bulunuyor.
 

Etiketler