Google+

Arama formu

Pyeongchang K-Pop Festival için son günler!

Kore Turizm Organizasyonu ve Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı işbirliğinde 2018 Pyeongchang Kış Olimpiyatları’na dikkat çekmek için bir festival düzenleniyor. 8 Eylül tarihinde Seul’de gerçekleşecek Pyeongchang K-Pop Festival’de SHINEE, BEAST, Wonder Girls, Boy Republic gibi çok sayıda grup sahne alacak. Bunun yanı sıra festivalde ülkenin kültürünü öne çıkaran etkinlikler de düzenlenecek.

Pyeongchang K-Pop Festival için son günler!

Yurtdışından festivale katılacaklar için festival bileti ücretsiz. Hatta yabancılar için sahneye yakın bir yer ayarlanacağı da ayrıca belirtiliyor. Üstelik konuyla ilgilenenler Kore Turizm Organizasyonu’nun desteğini de alabilir. Kore Turizm Organizasyonu’nun yabancılar için sunduğu destek arasında ücretsiz konser biletinin yanı sıra Güney Kore'nin meşhur dizisi Descendants of the Sun oyuncularının imzalı posterleri ve bir de sürpriz hediye var. Siz de bu destekten faydalanmak istiyorsanız başvurularınızı bu adresten yapabilirsiniz. 

Ayrıca şunu da belirtmek gerek: Kore HavayollarıPyeongchang K-Pop Festivali’ne özel 7 Eylül tarihine kadar yapılacak İstanbul-Seul uçuşlarında yüzde 25’lik bir indirim yapıyor. Bu indirim sayesinde İstanbul’dan Seul’e gidiş-dönüş 690 Dolar’a bilet satın alabilirsiniz. Ve bu indirimden faydalanmak için yalnızca iki gününüz kaldı! 

**Bilet alırken konser kuponunu ibraz etmek gerekmekte.

Etiketler