Google+

Arama formu

Bolu Tüneli'nin Ankara istikameti 10 gün süreyle kapalı olacak

TEM Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli'ni de kapsayan Kaynaşlı-Abant kavşaklarının arasındaki kısmı, Ankara istikametinde yapılacak olan üst yapı yenileme ve onarım çalışmaları dolayısıyla bugünden (4 Temmuz Salı) itibaren 10 gün süreyle ulaşıma kapatıldı.

Anadolu Otoyolu'nun Kaynaşlı ve Abant kavşaklarının arasında kalan kısmında, Ankara istikametinde yapılacak olan onarım çalışmaları nedeniyle TEM'in Ankara yönü Kaynaşlı Kavşağı'ndan itibaren ulaşıma kapatılarak, bu yönde seyahat etmekte olan araçlar Kaynaşlı'dan itibaren D-100 Karayolu'na yönlendiriliyor. TEM'in bu kısmının trafiğe kapatılmasının ardından gişelerin çıkışında, D-100 bağlantı yolunda ve D-100'ün Bolu Dağı kesiminde yoğunluk oluştuğu gözlendi. TEM Anadolu Otoyolu'ndaki bu çalışmanın 14 Temmuz tarihine kadar süreceği de belirtildi.

Bolu Tüneli'nin Ankara istikameti 10 gün süreyle kapalı olacak

Kaynaşlı-Abant kavşaklarının arasındaki kesimin Ankara istikameti Ramazan Bayramı öncesinde, 08-22 Haziran tarihleri arasında da derz onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış ve trafiğin yönlendirildiği D-100 Karayolu'nun Bolu Dağı kesiminde yine yoğunluk yaşanmıştı.