DALYAN CARETTA RUN

Dalyan’da bulunan, Caretta Caretta kaplumbağalarına ev sahipliği yapan ve İngiliz gazetesi The Times tarafından “dünyanın en iyi açık hava alanı” seçilmiş olan İztuzu Plajı’nda bu sene 28-30 Ekim tarihleri arasında “Dalyan Caretta Run” adlı koşu etkinliğinin ilki gerçekleştirilecek. 

Etkinliğin ilk günü; etkinlik açılışı, sporcu kiti dağıtımı, pilates etkinliği, ünlü koşucular ile söyleşi ve Virgin Radio ile makarna partisi  eşliğinde başlayacaktır.

Dalyan Meydanı’ndan başlayacak Dalyan Caretta Run, 29 Ekim tarihinde saat 10.00’da etkinlik alanı açılışı ve sporcu kiti dağıtımı ile başlayacaktır. Saat 12.00’de çocuk koşusunun, 13.00’de halk koşusunun startı verilecek ve 15.00’te yarım saatlık bir ısınma antremanı yapılacak. 15.45’te Dalyan Caretta Run 21K, 16.00’da Dalyan Caretta Run 14K startı verilecek ve 18.30’da ödül töreni, 20.00’da Cumhuriyet kutlamaları ve konser ile son bulacak. Son gün etkinliği ise 30 Ekim sabahı 9.00’da İztuzu Plajı’nda yapılacak olan yoga olacak.

Etkinlik için oluşturulan https://dalyancarettarun.com/ adresi: Dalya’nın doğası, tarihi; Dalyan’da konaklama, yapılabilecek şeyler; Dalyan’a ulaşım, yakın yerler ve parkur hakkında derinlemesine bilgi sunmaktayken; etkinliğe kayıt olma, ödeme yapma, kayıt sorgulama ve kayıt takip etme olanakları sağlamaktadır.

Etkinliğe katılarak hem şehrin gürültüsünden kaçabilir; hem yeni yerler keşfetmenin tadına varabilir; hem de Ekim ayına denk gelen hasat sezonunda kıpkırmızı narların oluşturduğu görsel şölene şahit olabilirsiniz. Kayıt için:  https://dalyancarettarun.com/ 

Etiketler