Google+

Arama formu

Odessa Festivalleri

Odessa Festivalleri

Odessa şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Flat Near Opera Theatre, Homestay on Kanatna Street 57, Dvorik na Bolshom Fontane güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Arkadia Golfstrim Apartment, Apartment on Observatornyi Lane 2/6, Panoramic 1Br Apartment with Terrace in Arcadia Palace. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartament Preobragenskay, City Garden Apartments, 2-Rooms Apt-Historical Building, City Garden gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Dallas, Hostel N1, Dream Hostel Odessa tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Odessa aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Şaka Festivali: Tüm dünyada olduğu gibi, 1 Nisan’da Odessa’da da şakalarla geçen bir gün yaşanır. Genellikle sokaklarda komik giysiler giymiş kişiler görebilirsiniz.

Müzeler Gecesi: Mayıs ayının ortasında, müzelere girişi ve ziyareti teşvik için kutlanır.

Odessa Uluslararası Film Festivali: Temmuz ayının ortasında gerçekleştirilen ve yaklaşık bir hafta süren film festivalidir.

Odessa’nın Doğum Günü: 2 Eylül’de Odessa’nın doğum günü için kutlamalarla geçen bir festivaldir.

Odessa Jazz Festivali: Eylül ayının sonlarına doğru düzenlenen müzik festivalidir.


Odessa Turları