Google+

Arama formu

Odessa’da Alışveriş

Odessa’da Alışveriş

Odessa şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Otel yerine ev kiralamak isterseniz Room in Apartment on Panteleimonivs'ka Street, Dvorik na Bolshom Fontane, Комната-ЛЮКС,-Семейный отдых güzel bir seçim olacaktır. Bunlardan en iyileri Bright Apartment in Arkadia, Panoramic 1Br Apartment with Terrace in Arcadia Palace, Apartment "SKIPPER OTRADA beach©. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Apartament Preobragenskay, City Garden Apartments, Guest House in Odessa gibi otelleri tercih edebilir ya da daha ekonomik alternatifler isterseniz Dallas, 3d Hostel, Dream Hostel Odessa tesislerini deneyebilirsiniz. Bir de booking.com'un Odessa aramalarında ara sıra güzel indirimli fırsat otelleri oluyor. Onları da bu linkten takip edebilirsiniz.

Odessa’da alışveriş için kesinlikle uğramanız gereken yerlerin başında istasyon tarafındaki Privoz pazarıdır. Burası, eski SSCB'nin en büyüklerinden biridir. Bir sürü ucuz sebze, meyve ve daha farklı şeyler bulup hem alıp hem de tadabileceğiniz bu yerde baklavanın Ukraynaca telaffuzu ve yapımı olan pakhlavadan tadabilirsiniz.

Odessa, pazardaki alışverişteki pazarlık konusunda Rusya ya da Ukrayna'nın herhangi bir yerinde olduğundan çok daha zorlayıcıdır. Ancak turistik yerlerde kıyafet, hediyelik gibi alışveriş esnasında ülkedeki satışların da yavaşlamasının etkisiyle pazarlık yapabilirsiniz. Bir kalpak, yün patikler, deriden yapılan yöresel ve sizi sıcacık tutacak olan eşyalardan almayı unutmayın.


Odessa Turları