Google+

Arama formu

Antalya Festivaller

Antalya Festivaller
 

Antalya şehrinde bir çok konaklama seçeneği var. Bunlardan en çok tavsiye edilenleri Q Spa Resort Premium Residence, Kahya Hotel Kleopatra, Route Hotel. Şehir merkezine yakın konaklamayı tercih etmek isterseniz Glaros Otel, Hma Hotel And Suites, Exporoyal Hotel. gibi otelleri tercih edebilir ya da en yüksek indirime sahip olanları merak ediyorsanız The Sansa Hotel, Bilem High Class Hotel, Route Hotel tesislerini incelebilirsiniz.

Antalya otellerini Tatilsepeti.com üzerinden incelemek için tıklayın.
Antalya otellerini Jolly Tur üzerinden incelemek için tıklayın.

  • Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali:  5 Eylül  28 Eylül arası düzenlenen tam 22 senedir süregelen festivaldir. Aspendos antik tiyatroda düzenlenen  çok sayıda etkinlikle  tiyatronun canlı kalması sağlanmaktadır.

  • Uluslararası Antalya Piyano Festivali: Ekim ayında düzenlenmektedir. Dünyaca ünlü piyanistlerin konserlerine yer veren festival, adeta müzik şöleni tadındadır. Festival kapsamında çeşitli piyano konserleri düzenlenirken, ayırca halka açık ücretsiz etikinliklere yer verilmektedir.

  • Antalya Altın Portakal Film Festivali: Ekim ayında düzenlenmektedir. Ülkemizin en uzun soluklu film festivalidir. 1950 yılırda Aspendos Tiyatrosu’ndaki konser ve tiyatrolar film festivalinin temelini oluşturur. 1964 yılında  düzenlenen ilk festivalin genel amacı Türk sinema sektörünü maddi manevi desteklemektir. 

  • Manavgat Film Festivali: Ekim ayında düzenlenmektedir.

  • Uluslararası Antalya Kum Festivali:  Mayıs ayında düzenlenmektedir. Çok büyük boyutlarda kum heykellerinin sergilendiği festival dünyanın en büyük kum heykel etkinlikleri arasında yerini almıştır.


Antalya Turları